Opatrovateľ

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
750 EUR/mesiacOdmeňovanie podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Rutinná, fyzicky namáhavá pomocná manipulačná alebo obslužná práca pri vytváraní, prehlbovaní a upevňovaní hygienických spoločenských a pracovných návykov občanov v zariadení sociálnych služieb.
  • Poskytuje opatrovateľskú starostlivosť prijímateľom sociálnych služieb odkázaných na túto službu.
  • Úzko spolupracuje v rámci tímu so sociálnymi pracovníkmi aj sestrami. Podieľa sa na vypĺňaní individuálnych plánov klientov, vypĺňaní individuálnych plánov v adaptačnom procese a vedie o tom dokumentáciu.

  • týždeň dovolenky naviac
  • stravovanie v zariadení
  • doplnkové dôchodkové sporenie s doplatkom od zamestnávateľa
  • pravidelné supervízie, vzdelávania, školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti

Prax na pozícii/v oblasti

Práca vyžaduje opatrovateľský kurz v rozsahu min.220hod., hygienické minimum

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zdravotná spôsobilosť na výkon predmetného druhu práce
  • schopnosť pracovať v kolektíve
  • empatia a trpezlivosť
  • zodpovednosť

Zariadenie sociálnych služieb

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zdenka Drozdová
Tel.: +421557966514
E-mail: poslať životopis