Pomocná sila do kuchyne

Miesto práce
Garbiarska 4, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • pomáha pri uskladňovaní a vyskladňovaní potravín do kuchyne
  • vykonáva hrubú prípravu ovocia, zeleniny, mäsa a iných potravín
  • vypomáha pri výrobe i výdaji jednoduchých jedál
  • vykonáva umývanie riadu
  • obsluhuje a čistí chladiace i veľko kuchynské zariadenia
  • pri výrobe jedál dbá na dodržiavanie hygienických zásad, udržiava čistotu a hygienu v stravovacej prevádzke

  • týždeň dovolenky najviac
  • možnosť stravovania priamo v zariadení
  • vzdelávania a školenia
  • možnosť využívania spoločnej telocvične a knižnice
  • pravidelné odmeny
  • doplnkové dôchodkové poistenie s doplatkom od zamestnávateľa
  • po 24 mesiacoch možnosť využitia rekreačného poukazu

Informácie o výberovom konaní

K žiadosti o zamestnanie je potrebné priložiť:
  • žiadosť o prijatie do pracovného pomeru
  • profesijný štruktúrovaný životopis s prehľadom doterajších zamestnaní a pracovného zaradenia
  • presná adresa pre doručovanie písomností, telefonický kontakt, e - mailová adresa
  • referencie od posledných zamestnávateľov
  • fotokópia dokladu o najvyššom ukončenom vzdelaní
doklady o absolvovaných kurzoch a výcvikoch
  • aktuálny výpis z registra trestov ( nie starší ako 3 mesiace)
  • písomný súhlas uchádzača s použitím osobných údajov pre potreby výberového konania

Žiadosť o predmetnú pracovnú pozíciu je potrebné zaslať poštou, e-mailom, resp. doniesť osobne
v termíne do: 03.03.2023
na adresu:
Stredisko sociálnej pomoci mesta Košice
Garbiarska 4
040 01 Košice

SSPmK si vyhradzuje právo neprizvať na osobný pohovor uchádzačov, ktorí nespĺňajú všetky vyššie uvedené kritéria a požiadavky alebo nedoručia vyššie uvedeným spôsobom a v termíne požadované doklady. O termíne a mieste uskutočnenia osobného pohovoru budú uchádzači informovaní e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Prax na pozícii/v oblasti

neustanovuje sa, hygienicke minimum

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

empatia, komunikatívnosť, precíznosť, presnosť, spoľahlivosť, sebaovládanie

Zariadenie sociálnych služieb

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zdenka Drozdová
Tel.: +421557966514
E-mail: poslať životopis