Referent účtovníctva, financovania, rozpočtovníctva a kalkulácií

Miesto práce
Löfflerova 2, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac13. a 14. plat, odmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zabezpečovanie účtovníckych agend. Samostatná odborná účtovnícka práca. Zabezpečenie správy majetku zamestnávateľa. Pokladničná práca-vedenie pokladničnej knihy, vyhotovenie PD a VD vrátane výplaty v hotovosti, zaobstaranie stravných lístkov a odovzdanie zamestnancom. Zabezpečenie zahraničných pracovných ciest alebo služobných ciest. Komplexné zabezpečovanie využívania dopravných prostriedkov. Vykonáva platobné operácie v styku s bankou- úhrady faktúr, zmlúv a vedie ich evidenciu. Vedie evidenciu došlých faktúr, vystavuje košieľky, sleduje ich splatnosť a vystavuje objednávky k došlým faktúram. Vykonáva účtovné operácie so správou majetku a odsúhlasuje stav v evidencii majetku, organizačne zabezpečuje a vedie inventarizáciu majetku, celkovú inventarizáciu finančných a ostatných účtov, vykonáva vyčíslenie inventúrnych rozdielov a vyhotovuje protokol. Vedie evidenciu cestovných príkazov a vystavuje cestovné príkazy. Zabezpečuje a kontroluje prevádzku auta - kniha jázd, žiadanky na prepravu. Spolupracuje pri sledovaní účtovných prípadov v rámci konsolidácie účtovnej závierky vo verejnej správe a vykonáva priebežne aktualizáciu. Podieľa sa na zostavení výkazov o hospodárení organizácie, účtovných výkazov, štatistických výkazov v nadväznosti na účtovníctvo. Organizuje a zabezpečuje obstarávania prác, T a S podľa platných predpisov a spolupracuje na vypracovaní časti súťažných podkladov.

uchádzači zasielajú životopis s motivačným listom , viac informácií na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Psychosociálne centrum Košice je mestská príspevková organizácia poskytujúca pomoc ľuďom v krízových životných situáciách, ľuďom s psychickými ťažkosťami a chorobami, psychoneurotickými a psychosomatickými ťažkosťami, ľuďom ohrozeným závislosťami na psychoaktívnych látkach a duševne chorým, nie však v akútnom štádiu choroby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt