Vedúci úseku ekonomiky a kolektívneho vyjednávania

OZ KOVO

Miesto práce
Bajkalská 29A, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 650 EUR/mesiac+ do 19% mesačná odmena k základnej mzde

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecialista na pracovné právo a kolektívne vyjednávanie, pracovnoprávne poradenstvo, vypracovávanie stanovísk k návrhom právnych predpisov, účasť na kolektívnom vyjednávaní, spracovanie návrhov kolektívnych zmlúv, príležitostné lektorovanie pre členov základných organizácií OZ KOVO.

Pružný pracovný čas, 3 dni plateného pracovného voľna ročne pre každého zamestnanca + 5 dní plateného pracovného voľna ročne pre rodiča, starajúceho sa o dieťa do 10 rokov, naviac oproti zákonnému nároku na dovolenku .

Výberové konanie bude prebiehať formou ústneho pohovoru. V predkole pred výberovým konaním si zamestnávateľ vyhradzuje právo vybrať len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať čo najviac požadovaných kritérií, ktorých e-mailom pozve na výberové konanie (03.06.2024 - 17.06.2024). Nepostupujúci uchádzači nebudú o výsledku predkola informovaní.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť.

Občianske združenie - Odborový zväz KOVO Bratislava

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Maria Spiriakova
Tel.: +421232441112
E-mail: poslať životopis