Referent pre ekonomické činnosti

Miesto práce
Košice - Krásna
Mzdové podmienky (brutto)
837,5 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

OZNÁMENIE

Mesto Košice, Tr. SNP 48/A, 040 11 Košice, príjme zamestnanca do pracovného pomeru do novootváraného Centra komunitných sociálnych služieb Košice – Krásna na pracovnú pozíciu:

REFERENT PRE EKONOMICKÉ ČINNOSTI

Minimálne kvalifikačné predpoklady:
  • stredoškolské vzdelanie s maturitou v odbore ekonomika.

Ďalšie kritéria a požiadavky:
  • spĺňanie predpokladov výkonu práce vo verejnom záujme podľa zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme,
  • min. 5 rokov odbornej praxe, prax vo verejnej správe výhodou,
  • znalosť legislatívy v oblasti účtovníctva, rozpočtovania, verejnej správy a výkazníctva,
  • skúsenosti s projektami zo zdrojov EÚ vítané,
  • znalosť práce na PC, MC Office (Excel, Word),
  • samostatnosť, flexibilita,
  • dobré komunikačné a organizačné schopnosti.

Náplň práce:
  • zabezpečenie a vykonávanie ekonomických činností Centra komunitných sociálnych služieb Košice – Krásna (CKSS),
  • pred otvorením zabezpečenie všetkých prípravných prác (upratovanie, nákup inventáru, zdravotníckeho materiálu, hygienických potrieb a pod.), evidencia majetku, spracovanie interných predpisov nevyhnutných pre poskytovanie sociálnych služieb,
  • po zahájení poskytovania sociálnych služieb ekonomické činnosti spojené s každodennou prevádzkou CKSS, vedenie evidencie dodávateľov a zmlúv s dodávateľmi, spracovanie úhrad za poskytovanie sociálnych služieb a pod.

Ponúkaná mzda:
Podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme výška funkčného platu najmenej 837,50 €.

K žiadosti o zamestnanie je potrebné priložiť:
  • osobný dotazník (v prílohe),
  • profesionálny životopis,
  • overený doklad o dosiahnutom vzdelaní,
  • potvrdenie o odbornej praxi,
  • vyplnená žiadosť o výpis z registra trestov (v prílohe). Výpis z registra trestov si vyžiada Mesto Košice.

Žiadosť o predmetnú pracovnú pozíciu je potrebné zaslať v zalepenej obálke
v termíne do: 25.08.2022.

na adresu:
Mesto Košice
Referát personalistiky
Tr. SNP 48/A
040 11 Košice

Na obálku uviesť „ Výberové konanie - MMK – ekonóm CKSS - neotvárať“.

Uchádzači musia spĺňať všetky vyššie uvedené požiadavky.

Mesto Košice si vyhradzuje právo neprizvať na osobný pohovor uchádzačov, ktorí nespĺňajú všetky vyššie uvedené kritéria a požiadavky alebo nedoručia vyššie uvedeným spôsobom a v termíne požadované doklady. O termíne a mieste uskutočnenia osobného pohovoru budú uchádzači písomne informovaní.

Informácie o spracúvaní osobných údajov podľa článku 13 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov sú zverejnené na webovom sídle prevádzkovateľa www.kosice.sk a na úradnej tabuli v priestoroch prevádzkovateľa.
Prílohy pracovnej ponuky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Prax na pozícii/v oblasti

ekonomika

Počet rokov praxe

5

samospráva

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Kamenská
Tel.: +421556419719
E-mail: poslať životopis